ADMINISTRATIVNÍ REFERENTKA - BIOPRODUKTY
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 2 dny
source : Hitprace

Máte zkušenosti v administrativě a jsou vám blízké bioprodukty a zdravá výživa? Jste komunikativní a řešit věci po telefonu vám nedělá problém?

Pak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!Úspěšná společnost, nabízející široké portfolio přírodních produktů, hledá do týmu kolegyni na pozici : ADMINISTRATIVNÍ REFERENTKA - BIOPRODUKTY

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • zpracovávání nabídek
  • tvorba prodejek a dodejek
  • vystavování faktur
  • komunikace s dodavateli, zákazníky
  • kontrola a aktualizace skladových zásob
  • spolupráce napříč odděleními
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • znalost systému POHODA - podmínkou
  • znalost MS Office (především Excel, Power Point)
  • komunikativní a organizační dovednosti
  • samostatnost, zodpovědnost
  • CO NABÍZÍME?

  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • pohodového šéfa
  • stravenky
  • budget v hodnotě 20 000 Kč / na rok na sport a kulturu
  • slevy na firemní produkty
  • místo výkonu práce : Brno
  • Požádat