MECHANIK A OPRAVÁŘ PRŮMYSLOVÝCH STROJŮ
TIPAFROST, a.s.
Kožichovice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně (v sídle firmy v době od 6 : 00-13 : 00). Náplň práce : seřizování moderních automatizovaných linek na výrobu zmrzlin, znalost ovládání elektrozařízení a práce s řídícími systémy Siemens, Omron.

Možnost uplatnění vlastních návrhů na zdokonalování techniky.Další požadavky : vyhl. 50 / 1978 Sb., spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, rozvaha, schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce.

Praxe vítána, není však podmínkou.Nabízíme práci v moderním, nepřetržitém potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji.

Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, měsíční odměny, 13.plat, příplatky nad rámec ZP. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody : stravenky plně hrazené firmou, příspěvek na životní pojištění.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost