EDI Developer
Honeywell, spol. s r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Popis : - Spolupracujete s různými zúčastněnými stranami, např. s koncovými zákazníky podle potřeby, abyste zkontrolovali / potvrdili požadavky.

 • Dokážete nabídnout odborné znalosti v oblasti EDI platforem IBM B2Bi a nástrojů třetích stran jako Elemica, Conexiom.- Využíváte znalosti o BPM procesu a nástrojích- Dokončujete klíčové výstupy, jako je například dokumentace funkčního rozsahu, analýza mezer, technické specifikace vylepšení a další (jak je uvedeno v metodice nasazení CP / S)- Vlastníte koncový zákaznický onboarding tzn.
 • od shromažďování požadavků, mapování, testování, až do chvíle, kdy bude výroba spuštěna.Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány : - Bakalářský titul v oboru- EDI Standards (x12, EDIFACT, atd.

  zkušenost 5 a více let- SAP EDI zkušenost, 3 a více let- SAP / ERP OM zkušenost, 3 a více letZaměstnanecké výhody : - stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištěníSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost