TECHNIK - OBSLUHA BALÍCÍ LINKY, EXPEDICE OVOCE
Ing. Pavel Voráček
Vlkov nad Lesy, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Ing. Pavel Voráček .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Vlkov nad Lesy 61, Chlumec nad Cidlinou (Vlkov nad Lesy), 50351
  • Přidáno : 12.6.2019
  • Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená :

  • Požadujeme : ŘP sk. B,T,VZV; vzdělání : zemědělské, technické; praxe v zahradnictví nebo zemědělství výhodou; odpovědnost;
  • flexibilita, znalost obsluhy PC.

    Náplň práce : obsluha balící linky LONGOBARDI; organizace pracovníků; evidence skladu; expedice ovoce; řízení kvality produkce.

    Výhody : místo ve stabilní firmě, prémie, možnost ubytování, nákup firemních výrobků za výhodné ceny, dle výsledků firmy 13.

    plat, firemní mobil, firemní notebook.

    Zájemci se mohou hlásit telefonicky : 603 283 082, PO - PÁ 8.00 - 15 : 00 hod. nebo e - mailem :

    fytos fytos.cz, darina.hadvigova seznam.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSV