MONTÁŽNÍK - DÍLENSKÁ MONTÁŽ
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 4 dny
source : Hitprace

Máte zkušenost se servisem nebo montáží, ale již vás nebaví výjezdy a preferujete pravidelnou pracovní dobu od - do? Tak pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Dílenská finální montáž
  • Práce s většími kusy
  • Montáž výrobků podle daných pracovních postupů
  • Používání ručního nářadí
  • Práce na 2, případně 3 směny , volné víkendy
  • CO POŽADUJEME?

  • Vyučení v technickém oboru (zámečník, mechanik...)
  • Znalost jednodušších zámečnických prací
  • Praxe v používání ručního nářadí
  • Samostatnost, proaktivní přístup k práci a chuť se učit
  • Základní znalost práce na PC
  • Stravenky
  • Jídelna v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Volné víkendy
  • Pravidelný výplatní termín
  • Veškeré přesčasy propláceny a to nad rámec zákonem stanovených příplatků
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstníní do kmene
  • Požádat