Řidič nákladního vozu s hydraulickou rukou - Jihlava
TSR Czech Republic s.r.o.
Jihlava, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Ahoj, jmenuji se Roman a 4 roky jezdím jako řidič nákladního auta s hydraulickou rukou. Řeknu Ti, jak to v TSR chodí a uvidíš, jestli tě to zaujme, jako kdysi mě a budeš chtít být členem našeho týmu.

A jak moje práce vypadá? Mám vlastní auto s hydraulickou rukou a většinou jezdím sám. Obvykle ještě odpoledne si podle potřeby vyberu a připravím kontejnery na auto, případně na vlek, ráno si auto obejdu a dle plánu dispečera vyrazím k prvnímu zákazníkovi vyzvednout kovový odpad.

Ten následně svážím na jedno z TSR středisek pro další zpracování. Během přejímek patří k mým povinnostem vážení a kontrola materiálu a vyřízení administrativy s tím spojené.

Jaké mám pro práci předpoklady? Ta práce s hydraulickou rukou musí bavit. Pracuje se venku za každého počasí a ve výšce 4 metrů.

Člověk musí být šikovný a taky opatrný, aby něco nezničil, musí si umět poradit. Já jsem měl výhodu, že jsem pracoval se zemními stroji, takže jsem se rychleji zadaptoval.

Ještě to neumím jako ti hoši, co jsou tam dvacet, pětadvacet let, ale snažím se. Ale naučí se to samozřejmě každý šikovný řidič.

Proč právě TSR? · TSR platí přesčasy, a hlavně platí včas, což není u spousty firem pravidlo. · S dispečerem je vždy dobrá dohoda, když potřebujete něco zařídit s rodinou apod.

není to problém. · O servis techniky máme postaráno, to je luxus, dříve jsem pracoval ve stavební firmě, kde jsme si museli většinu oprav provádět sami.

 • Velkou výhodou je také pravidelná obměna vozového parku. · Každý den se vracím domů, jezdím jenom po ČR. · A je tu dobrá parta 7 řidičů.
 • Po práci legraci Máme hodně akcí, v létě třeba grilování, sportovní turnaje a kulturní akce, v zimě vánoční večírek a často podnikáme něco s ostatními řidiči.

  Pokud Tě nabídka zaujala, PŘIDEJTE SE K NÁM UŽ DNES!Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost