Zámečník (OJN)
KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Třemošnice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : KOVOLIS HEDVIKOV a.s., TřemošniceNÁPLŇ PRÁCE : Opravovat hydraulické válce (pístnice) pro formy na tlakové lití, navrhovat řešení, která omezí možnost opakovaných závad, provádět vnější diagnostiku válce, demontáž, kontrolovat všechny díly a případně vyměňovat poškozené součásti a těsnění, tlakové zkoušky.

Zhotovovat dle potřeby kovové díly a nástroje ruční úpravou a opracováním s využitím ručních strojů a nástrojů.POŽADAVKY : Uvítáme vyučení v oboru strojní zámečník, nástrojař apod.

zkušenosti a praxi, orientaci ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost a znalost základů hydrauliky, samostatnost, pečlivost, výhodou bude, pokud budete umět svářet a obsluhovat VZV - případně zaškolíme.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000 Kč vyplacený za první 3 měsíce (podmínka odpracovat alespoň 2 roky), 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění až 2.

000 Kč (nad 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, stravování v jídelně za 0 - 16Kč / směnu, vlastní kantýna, odměny za výročí apod.

Pracovní poměr nejprve na dobu určitou (1 rok), poté na dobu neurčitou.První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle v době od 8.

00h do 14.00h nebo na e-mailové adrese spolu s životopisem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost