Kompozitáři
JOB AIR Technic a.s.
Mošnov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

z : 10.2.2022 - souhlas se zaměstnaneckou kartou, osobní kontakt po předchozí domluvěPOPIS PRACOVNÍHO MÍSTA : - provádění strukturálních oprav kompozitových a lepených, hliníkových částí letadel a letadlových celků.

 • provádění oprav dekorativních kompozitových a plastových částí letadlových interiérů.- provádění požadovaných modifikací a servis bulletinů v souladu s dokumentací výrobce a požadavky zákazníků.
 • provádění diagnostiky a posuzování nalezených poškození kompozitových letadlových částí a letadlových celků ve spolupráci s nadřízeným zaměstnancem, popř.
 • technologem.- evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce a technologických procesů na dílně.POŽADAVKY : - schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost přijmout odpovědnost, odolnost vůči zátěži, pečlivost, flexibilita.

  Znalost prostředí letecké údržby, znalost technologie oprav letadlové techniky a orientace v letecké dokumentaci, obecná znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě, znalost kompozitních materiálů a jejich vlastností, znalost práce se sadou MS Office, znalost anglického jazyka.

  Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na ubytování, 200 hodin dovolené, 1sickday, možnost nadpracovat si hodiny, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, odměna za doporučení kvalifikovaného zaměstnance, systém školení, firemní akce,, příspěvek na penzijní připojištění nebo MultiSport karta, příspěvek na dopravu.

  Zasílejte životopisy na e-mail : jobs jobair.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost