Obchodník
Expanda Financial Services s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Něco málo o nás :

Jsme nově vznikající finanční skupina. Zabýváme se poskytováním komplexních finančních služeb. Našim cílem je naučit vnímat naše klienty oblast finančnictví, jako samozřejmou a snadno uchopitelnou součást života, a to i díky našim dalším 9 firmám, které za námi stojí od právní kanceláře až po stavební firmu.

Naše hodnoty jsou : LIDSKOST, FÉROVOST, KVALITA, LOAJALITA

Koho vůbec hledáme?

Hledáme hlavně člověka, co bude mít pracovní návyky a bude se chtít učit, nebude se bát výzev a bude ctít naše hodnoty.

Co bude náplní práce?

Poměrně dost rosteme a už nestíháme všechny plány co jsme si vytyčili a proto hledáme Tebe. Práce finančního poradce je dost různorodá - budeš komunikovat s klienty a pomáhat jim se situacemi, které jim život nabízí, s našimi firmami v rámci nově vznikajícího holdingu, státními institucemi a různými partnery.

Co od vás očekáváme

Co požadujeme?

Drive, tah na branku, nebát se zeptat a hlavně nebát se zkoušet nové věci, lidskou stránku a umění komunikovat s lidmi.

Co nabízíme?

Naučímě Tě a předáme ti vše, co se týká obchodu, disciplínu, znalosti a myšlení, zároveň ti předáme hodnoty, které ctíme.

Začátky jsou vždycky těžké a proto, pokud ukážeš, že na to máš, pomůžeme ti do začátku fixem v rámci desítek tisíc měsíčně.

Provize z obchodů jsou samozřejmostí a pokud nemáš ještě zkušenost s navoláváním klientů, tak ti rádi poskytneme naše call centrum.

Jestli tě to zaujalo, nebo se chceš na něco zeptat dej vědět!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost