Servisní mechanik manipulační techniky
VIVA - manipulační technika s.r.o.
Lovosice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Nabízíme volné místo servisního technika pro servis vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky. Práce je vhodná jak pro mechaniky se zkušenostmi se servisem manipulační techniky, tak i pro mechaniky z příbuzných oborů jako : automechaniky, opraváře stavebních strojů, opraváře bagrů, opraváře zemědělských strojů apod.

Máme zájem pouze kvalitní mechaniky se zkušenostmi, slušným vystupováním a zájmem o práci. Déle je nutný řidičský průkaz min.

skupiny "B".Nabízíme : - plný pracovní úvazek na dobu neurčitou- motivační finanční ohodnocení- vlastní servisní vozidlo- služební telefon- služební notebook- 5 týdnů dovolené- příspěvek na stravování na pracovišti- čtvrtletní finační bonusy- možnost práce na dohodu nebo smluvní spolupráci- samostatnou práci umožňující vlastní rozhodování(Uvedená mzda je po zkušební době.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost