stavební technik / technička
Biskupství královéhradecké
Havlíčkův Brod
před 8 hodinami
source : Hitprace
 • místo výkonu práce : okres H.Brod (co nejblíže bydliště zaměstnance)- SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření, orientace v realizaci veřejných zakázek dle zákona 134 / 2016 Sb.
 • převážně malého rozsahu a zjednodušené podlimitní řízení), schopnost a zájem vykonávat administrativní práce, právní a ekonomické povědomí, dobré komunikační schopnosti (verbální i písemné), schopnost vyjednávat, zodpovědnost, preciznost, spolehlivost, schopnost pracovat výkonně a efektivně, autorizace - oprávnění provádět technický dozor stavebníka dle zákona 360 / 1992 Sb.

  možnost doplnění v průběhu prac. poměru), nevykonávání shodné pracovní činnosti jako OSVČ- výhodou : praxe v oboru, orientace v oblasti čerpání dotací, zkušenost v oblasti oprav historických objektů, aktivní orientace v církevním prostředí- zajištění údržby a oprav budov a technického vybavení, příprava staveb, provádění technického dozoru, kontrola realizace stavebních prací, příprava a vedení příslušné dokumentace, jednání s orgány státní správy a ostatních institucí, výběrová řízení na dodavatele díla, činnosti při administraci a zajišťování grantů a dotací, zodpovědnost za realizaci požární ochrany staveb (převážně kostelů), spolupodílení se na procesu připomínkování a schvalování spisů stavebního oddělení- prac.

  poměr na 1 rok s možností prodlouženíŽivotopis, motivační dopis, reference (s uvedenými realizovanými projekty) a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení zaslat na e-mail.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost