IT SOLUTION ARCHITECT - REMOTE
Raiffeisenbank
Praha, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Baví Vás navrhovat nová řešení? Je na Vás spolehnutí? Jste technicky zdatný / á? Umíte si poradit v obtížných situacích? Nebojíte se překážek?

Chcete pracovat spíše z domova?Pokud jste si odpověděli ANO, rádi se s Vámi setkáme! Aktuálně hledáme nového kolegu do našeho vývojového týmu na pozici IT Solution Architekta s přesahem do byznys analýzy.

U nás je to o vás.* Home-office 70% Co bude vaším úkolem?* V rámci svěřené aplikační domény definovat změny a kontinuálně jí rozvíjet* Spolupracovat s businessem, IT analýzou a ostatními architekty při implementaci nových projektů a změn v rámci bankovních aplikací a systémů* Sbírat a analyzovat business požadavky, jejich vazby a dopady do procesů a aplikací* Reprezentovat vývojový tým na projektových jednáních / workshopech* Podporovat IT analytiky, vývojáře a testery při uvádění Vámi definovaných změn do provozu Pozice vás bude bavit, pokud : * Máte analytické myšlení, bez toho to nepůjde* Poradíte si s ovládáním modelovacích nástrojů IT architektury (EA, Archimate, UML)* Máte znalost principů funkční analýzy a SOA* Orientujete se v principech návrhu integračních řešení* Máte za sebou praxi na obdobné pozici nebo na pozici IT analytika A co získáte u nás?

 • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete* Zajímavé spektrum aplikací od tradičních systémů k moderním API* Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci* Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT* Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 Pankráci a zároveň velmi flexibilní home-office* 25 dnů dovolené a tři flexi days* Benefity na míru třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika kafeterie, stravenky, multisport karta a další )Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV.
 • A než k nám přijdete, podívejte se na náš atmoskop.cz nebo na IG profil zivotvraiffce nebo Raiffeisenbank cz, ať máte představu, jakou firemní kulturu u nás razíme. Těšíme se na vás.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost