Delphi Developer - Junior
Elekt Labs s.r.o.
Velký Týnec, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Na návsi č.p. 117, Velký Týnec.Jsme stabilní rozvíjející se společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích.

Hledáme kolegu / yni na pozici Delphi Developer Junior.Požadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání (nejlépe v IT oborech)- Znalost principů programování, tvorby SW- Zkušenost s vývojovým prostředím Delphi- Znalost SQL- Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost- Anglický jazyk pasivně- Ochota cestovatVýhodou : - Znalost počítačových sítí (především TCP / UDP)- Zkušenosti s DB Firebird- Angličtina na komunikativní úrovniNabízíme : - Aktivní zapojení do tvorby SW- Práci na zajímavých projektech v různých odvětvích průmyslu v ČR i zahraničí- Možnost osobního i profesního růstu- Neformální a přátelské prostředí- Flexibilní pracovní dobu- Motivující finanční ohodnocení, roční bonusy- Odborné a jazykové vzdělávání- Firemní benefity - telefon s daty, občerstvení na pracovišti, stravenky a další- Vhodné i pro absolventyPrvní kontakt POUZE mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost