Patolog/patoložka
MediTox s.r.o.
Konárovice, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

První kontakt : e-mailem : zabsky meditox.eu,telefonicky : Truxová Eva, tel. : 313 129 374 linka 104, pondělí - čtvrtek,osobně : v sídle firmy, pondělí - čtvrtek.

Požadavky : Zaměření veterinární nebo humánní medicína, patologie a vědecká kvalifikace výhodou. Znalost AJ, PC. Praxe vítána, absolventy neodmítáme.

Nabízíme : Zajímavou práci ve velmi perspektivním oboru v sehraném a příjemném týmu menší firmy, možnost účasti na odborných stážích a konferencích včetně zahraničních, intenzivní spolupráci s partnery z celé EU a světovými farmaceutickými leadry, seriózní prostředí, odměnu dle zkušeností, další vzdělávání, zaměstnanecké výhody.

Zájemci s praxí možnost výhledu na pozici vedoucího oddělení patologie.Zaměstnanecké výhody : Dovolená 5 týdnů, možnost stravování (příspěvek zaměstnavatele), možnost příspěvku na dopravu a ubytování.

Pracovní doba : 7.00 - 15.00 hod (pracovní fond 7,5 hod / den).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost