Operátor výroby, žádná pásová výroba ani normy
RIGHT INDICADA s.r.o.
Frýdek-Místek, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Žádná pásová výroba, žádné časové normy! Svoz zdarma z Ostravy, za 35 minut jste v areálu firmy u Nového Jičína. Výborná dostupnost MHD v Novém Jičíně, v práci jste za chvíli.

Pokud budete jezdit vlastním autem, na cestu vám přispějeme 2,20 Kč za každý ujetý kilometr. Na této pozici budete : - obsluhovat stroje, - kontrolovat hotové výrobky, - pracovat v nepřetržitém provozu (kombinace 7,5 h ve všedních dnech a 12h směn o víkendech, dva víkendy v měsíci jsou volné), - mít možnost po 6 měsících přejít pod kmen.

Vše potřebné vás naučíme.Požadujeme : Co očekáváme od vás? - Základní manuální zručnost, pečlivost, - dobrý zdravotní stav, - zájem učit se nové věci, - dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme : Co vám můžeme nabídnout? - Hrubou mzdu od 29 000 Kč měsíčně i se všemi příplatky, - pololetní bonusy, - stravenky, - 25 dní dovolené, - možnost zálohy 3 000 Kč každý týden, - svoz zdarma z Ostravy / svoz z Budišova nad Budišovkou / výborná dostupnost MHD z Nového Jičína, - příplatek 2,20 Kč za každý ujetý kilometr do práce, pokud budete využívat vlastní automobil, - 15 %slevu na bydlení u našeho partnera Heimstaden, - zvýhodněný tarif na volání.

Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost