VÝROBNÍ OPERÁTOR OLOMOUC 27000,- Kč
Grafton Recruitment
Olomouc
před 5 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

HLEDÁME OPERÁTORY / OPERÁTORKY DO STROJÍRENSKÉ VÝROBY DO OLOMOUCE- práce ve směnném režimu ( 3 směny) - slušná strojírenská firma- čistá a moderní výroba- jednoduchá obsluha strojů- jednoduchá kompletace dílců Nástup co nejdříve, dlouhodobá práce!Řádná prohlídka provozu předem.

Dosažená mzda dělníka ve výrobě po zapracování až 27000,-Kč / měs.

BENEFITY :

Hodinová mzda od 135,- Kč / hPo ZD mzda okolo 160,- kč / hOdpolední 8,- Kč / hNoční 16 Kč / hZávodní stravaDovolená 5 týdnůZaučení je samozřejmostRoční odměny 14000,- KčPracovní pomůcky a obuv fasujeteVstupní LP nehradíte!Dobrá dostupnost - společnost se nachází přímo v Olomouci! Zvědavci, neváhejte poslat životopis-pošleme vám podrobnosti!

POŽADAVKY :

  • min. ZŠ- praxe ve strojírenské výrobě výhodou- dobrý zdravotní stav - ochota chodit na 3 směny- spolehlivost
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.