KOVÁŘ/-KA KOVACÍHO STROJE A LISU
KOVÁRNA a.s.
Hradec Králové
před 10 hodinami
source : Hitprace

KOVÁŘ / -KA KOVACÍHO STROJE A LISU- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned, třísměnný provoz- Pracovní náplň : obsluha kovacích strojů a lisů, fyzicky náročnější práce, rizikové pracoviště - riziko tepla a hluku- Požadujeme : min.

základní vzdělání, výhodou SOU strojírenského zaměření, nevyučené zájemce o tuto pozici zaškolíme, praxe i v příbuzném oboru vítána- Nabízíme : závodní stravování, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí, příplatky za práci v nočních a odpoledních směnách, možnost dalšího odborného vzdělávání, práci v přátelském kolektivu- Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail : zslezakova kovarna.

cz nebo nás kontaktujte telefonicky (pondělí 09 - 10 : 00 h.) na tel. : 725 168 203, osobní návštěva po předchozí tel. dohodě možná (pí. Slezáková)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost