MONTÉR - ZÁMEČNÍK
ARMATURY Group a.s.
Dolní Benešov
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : -montáž a kompletaci armatur-servisní zásahy u zákazníka-práci na ranní , popř. i odpolední směně v Dolním Benešově s častými pracovními výjezdy k našim zákazníkům.

 • Co od Vás čekáme?-je alespoň vyučen v technickém oboru-vyzná se v technických výkresech a schématech -umí zacházet s běžným elektrickým nebo pneumatickým nářadím-je spolehlivý, pečlivý a samostatný-zodpovědně přistupuje k práci-praxi vítáme, motivované přijmeme bez ní a zaučíme Co Vám nabízíme my -stabilní práci v perspektivní firmě-volnočasové poukázky Edenred (1000 Kč)-firemní benefity ( závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní program, odměny k životnímu jubileu)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost