strojírenský dělník v obrobně
HAPI s.r.o.
Brno-venkov, Modřice
před 23 hodinami
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.Provádení dokončovacích prací na hlinikových odlitcích,kontrola kvality provedené práceZaměstnanecké výhody : - celoroční práce, práce v teple, příjemný kolektiv a mistři v pohodě- proplácíme výpis karty od praktického lékaře potřebný pro vybavení vstupní lékařské prohlídky i samotnou lékařskou prohlídku- poskytujeme příspěvek na 1.

cestu z místa bydliště- poskytujeme týdenní zálohy už po odpracovaní 5 směn- možnost přesčasů- srovnatelné mzdové podmínky (po 1.

odpracovaném měsíci je možnost vydělat si až 25.000,00,- Kč / měsíc)- plně hrazené ubytování- dotovaná strava- dovolená 5 dní nad rámec zákoníku práceMísto výkonu práce : Nádražní 344, 664 42 ModřiceSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost