Máš obchodní talent a myšlení? Přidej se k nám!
Alza.cz a.s.
Praha
před 44 dny

Jsme Alza.cz a to, že je nás všude vidět a jsme jedničkou na poli české e-commerce znamená, že máme ve svých řadách schopné a zkušené lidi, kteří společně táhnou za jeden provaz.

Třeba hledáme právě Tebe!Jsi obchodník tělem i duší?Máš v hlavě kalkulačku, trojčlenku střílíš od boku a zlomky jsou pro Tebe mateřská škola?

Dokážeš se rychle zorientovat, pochopit souvislosti a neustále se učit novým věcem?Máš nadšení do obchodu, chceš v něm vynikat a realizovat zdánlivě nemožné?

Jsi týmový hráč, protože víš, že společně zvládneme víc?Nechybí ti selský rozum? Tak nám dej o sobě vědět! : ) Co u nás najdeš : Zaměstnání v Alza.

cz - vyhráli jsme 2. místo v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2018 Možnost vybudovat e-shop s miliadrovým obratemSkvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatnímiMožnost zacvičit si ve firemní posilovně, zarelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnuFlexibilní pracovní dobuMožnost osobního růstu, školení a dalšího vzděláváníZajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměny za splněné cíleDalší zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.)

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost