STAVBYVEDOUCÍ
Lesostavby Třeboň a.s.
Protivín, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Pracovní náplň : - Zajištění kompletního chodu na stavbě, organizaci pracoviště i zásobování.- Kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality.

 • Koordinace práce podřízených pracovníků (10-20), jejich rozdělení na stavby.- Řízení činností podle projektové dokumentace, rozpočtu a harmonogramu, kontrola souladu prováděných prací s PD.
 • Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení.- Zápisy do SD, zajištění podkladů pro fakturaci, sestavení zprávy a informovat vedení společnosti o stavu zakázek, spolupráce s ostatními středisky.
 • Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě zakázek.Požadavky na pracovní pozici : - Vzdělání min. Střední odborná škola stavební.
 • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office - Word, Excel).- Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace, orientace na stavebním trhu a ve vývoji cen.
 • Schopnost řídit a vést své podřízené, organizační a rozhodovací schopnosti.- Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič.Výhodou : - VŠ.
 • Autorizace v oboru vodohospodářské nebo dopravní stavby.- Zkušenost s programem InfoPower od RTS.Nabízíme : - Zajímavé mzdové ohodnocení : základní mzda dle praxe a zkušeností + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků vzniklých při výstavbě svěřených zakázek, odměna za hospodářské výsledky stavebního střediska).
 • Systém benefitů - služební telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům, příspěvek na stravování / cestové, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení, příspěvek na členství v komoře ČKAIT, - Dovolená 25 dní.
 • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.První kontakt : Ing. Pavlína Pražáková tel. 725 762 801 od PO do PÁ mezi 7 : 30 - 15 : 00 hod.
 • nebo email : prazakova lstb.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost