Referent materiálně technického zásobování
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt pro zasílání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu : e-mail : podatelna zuova.czDélka pracovního vztahu : 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitouPracovní náplň : - zajišťování materiálně-technického zásobování- příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu (cenové průzkumy, výběr dodavatele apod.

vystavování a zaúčtování objednávekOčekáváme : - min. SŠ vzdělání s maturitou- vzdělání ekonomického směru nebo praxe v ekonomické oblasti výhodou- znalost problematiky veřejných zakázek a zásobování výhodou- znalost zákona o účetnictví výhodou- schopnost samostatné práce a řešení problémů- pečlivost, spolehlivost a odpovědnost- znalost práce na PCNabízíme : zajímavou a odpovědnou práci ve státní příspěvkové organizaci- možnost dalšího odborného vzdělávání- plný pracovní úvazek- pružnou pracovní dobu- 5 týdnů dovolené- 3 dny zdravotního volna / rok- příspěvek FKSP- příspěvek na stravování- finanční ohodnocení dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb.Termín nástupu : ihned, případně dle dohody

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost