Operátor výroby 29 - 33 000Kč, žádná pásová výroba ani normy
RIGHT INDICADA s.r.o.
Ostrava, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Žádná pásová výroba, žádné časové normy! Čeká Vás práce ve firmě zabývající se výrobou průmyslových a hydraulických hadic.

Po zaškolení budete obsluhovat stroje a kontrolovat hotové výrobky. Vše potřebné vás naučíme! Na této pozici budete : - obsluhovat stroje, - kontrolovat hotové výrobky, - pracovat v nepřetržitém provozu (kombinace 7,5h ve všedních dnech a 12h směn o víkendech, dva víkendy v měsíci jsou volné), - mít možnost po 6-ti měsících přejít pod kmen.

Nabízíme : Co Vám můžeme nabídnout? - Hrubá mzda od 29 000 Kč měsíčně i se všemi příplatky, - pololetní bonusy, - stravenky, - 25 dní dovolené, - možnost zálohy 3000 Kč každý týden, - svoz zdarma z Ostravy / Budišova nad Budišovkou / výborná dostupnost MHD z Nového Jičína, - příplatek 2,20 Kč za každý ujetý kilometr do práce, za předpokladu, že budete využívat vlastní automobil, - sleva na bydlení u našeho partnera Heimstaden 15%, - zvýhodněný tarif na volání.

Vzdělání : vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost