SPECIALISTÉ PŘÍPRAVY MASA PRO DÖNER KEBAB
TOSUN s.r.o.
Turnov, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Náplní práce je především zpracování masa, a to primárně tradiční výroba kebabu ,,Döner Kebab" (porcování, tepelné zpracování, příprava směsi atd.

podle originální turecké receptury. Za účelem dodržení tradičních postupů a receptury při výrobě zaměstnavatel požaduje, aby uchazeč prokázal svoji kvalifikaci potvrzující znalost tradiční výroby kebabu, a to buď osvědčením o praxi nebo certifikátem o absolvování příslušného kurzu (vydané nejlépe tureckými subjekty, například certifikát ,,BONSERVIS").

Zaměstnavatel požaduje předchozí praxi s přípravou Döner Kebab či obdobných pokrmů turecké kuchyně v délce alespoň 2 roky praxe (ve výjimečných případech přijme zaměstnavatel i praxi v menším rozsahu).

Vyžadována je odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení a fyzická zdatnost. Za účelem efektivní komunikace s vedením zaměstnavatele je dále vyžadována znalost tureckého jazyka. kontakt : e-mailem

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost