Autoklempíř
AUTO HÉGR, a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace
 • Stručný popis práce : spojování, sestavování a opravy karosérií a skříní osobních a užitkových motorových vozidel dle moderních technologických postupů;
 • práce na rovnacím rámu značky Blackhawk; demontážní a montážní práce náhradních dílů a příslušenství; příprava vozidel na opravu a jejich kompletace po opravě;
 • obnovování poškozených ochran spodku vozidel; příprava náhradních dílů a příslušenství pro montážMísto výkonu práce : Autosalon Škoda Auto Hégr, Jesenická 2839 / 1b, ŠumperkPožadujeme : - střední vzdělání s výučním listem v oboru karosář- průkaz odborné kvalifikace svářeče- řidičské oprávnění pro skupinu vozidel B a zkušenosti s řízením vozidel skupiny B- časovou flexibilitu- ochotu učit se nové věci- loajalitu vůči zaměstnavateliNabízíme : - práci v zázemí autorizovaného prodejce Škoda Auto, a.

  s.- práci vhodnou i pro nové absolventy- úkolovou mzdu za odvedené množství práce a od ní odvozenou možnost nadprůměrných výdělků- náborový příspěvek ve výši 45 000,- Kč- příspěvek k pracovním výročím ve výši až 50 000,- Kč- doplňkové penzijní spoření- slevy na výrobky a služby prodávané společností Auto Hégr, a.

  s.- výhodný mobilní tarif pro soukromý mobilní telefon, a to i pro Vaše rodinné příslušníky- novou pracovní obuv a nový pracovní oděv včetně jeho čištění a oprav - vše plně hrazeno firmou- kvalifikační růst a odborná školení - vše plně hrazeno firmou- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli - plně hrazeno firmouVíce informací o společnosti Auto Hégr, a.

  s. najdete na www.auto-hegr.cz.Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 26. 9. 2021 prostřednictvím odpovědního systému kariérního portálu nebo jako psaní na adresu : Auto Hégr, a.

  s., Jesenická 2839 / 1b, 787 01 Šumperk.V případě, že se přihlásíte do tohoto výběrového řízení a nebudete kontaktováni pracovníky společnosti Auto Hégr, a.

  s. do 10. 10. 2021, vezměte prosím na vědomí, že jste nepostoupili do dalšího kola tohoto výběrového řízení, a že tuto skutečnost Vám již nebudeme sdělovat žádnou jinou formou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost