Projektový manažer (automobilový průmysl)
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc. Co u nás budete dělat? - zahajovat a vést projekt, vyhotovovat projektový manuál, sestavovat a vést realizační tým- vypracovávat strategie a opatření pro dosažení cílů projektu, sestavovat hrubý harmonogram nákladový rozpočet- koordinovat podrobné plánování a vyhotovovat specifikaci požadavků projektu realizačním týmem- aktivně se účastnit při důležitých jednáních- budovat vztahy se zákazníky a strategickými partnery- kontrolovat postup projektu (termíny, náklady atd.

a řídit rizika- koordinovat konečné přejímky- vést pravidelné interní porady Co od Vás požadujeme?- minimálně středoškolské vzdělání technického (elektrotechnického) směru- praxe na obdobné pozici (ideálně automobilový průmysl) min.

3 roky- velmi dobrá znalost alespoň jednoho cizího jazyka (NJ, AJ, RJ)- znalost technické dokumentace- organizační schopnosti- vysoká míra samostatnosti, zodpovědnosti a týmové spolupráce- schopnost vést a motivovat tým- odolnost vůči stresu- řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat Hledáme silnou, komunikativní a flexibilní osobnost.

Co od nás můžete získat? - práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akce Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost