Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu
BARENGO Holding GmbH, odštěpný závod
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : hl. m. PrahaUpřesňující informace : BARENGO Holding GMbH, odštěpný závod je součástí BARENGO Holding Gmb.

Místo výkonu práce : hl. m. PrahaZpůsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 773 745 172Kontaktní osoba : paní Alina MatsoulUpřesňující informace : BARENGO Holding GmbH, odštěpný závod je součástí BARENTO Holding GmbH, celosvětové společnosti, která se specializuje v oblasti lebky struskových materiálů a nerezové oceli šrot / odpad.

současné době Barengo Holding GmbH je tým profesionálů s více než 10 letou zkušeností v oboru hutních odpadů a šrotu. Hledáme pro nově otevřenou pobočku v Praze zkušeného inženýra - ředitele provozu, praxe v oboru nejméně 10 letPožadujeme - znalost ruštiny a angličtiny, řidičský průkaz sk.

B - pravidelné cesty do Běloruska a Ukrajiny, pro je nutno mít víza.Nápň práce : - odhad prodejních čísel, vypracování zadávacího řízení, plán iventáře- automatizace procesů souvisejících s nákupem- analýzu nakupovaných výrobků a nutnosti pro ně- rozvoj strategií interakce s dodavateli- optimalizace výběru dodavatele- zakázky aktualizování, rozšíření jejich objemu- hledání ziskových substitučních produktů a zajištžění jejich nákupy-

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost