Provozní elektrikář
LAKUM - GALMA a.s.
Humpolec, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Požadujeme : dobrý zdravotní stav, základní úroveň práce na PC, praxe provozního elektrikáře výhodou.Požadujeme : platné osvědčení vyhlášky 50 / 1978 Sb.

případě zahraničních pracovníků obdobná vyhláška, středoškolské vzdělání tecchnického směru, ŘP sk B.Nabízíme : nadstandardní mzdové ohodnocení, firemní benefity (společenské akce, možnost ubytování, možnost bezúročné firemní půjčky, příspěvky na dopravu, na penzijní pojištění), bonusy (docházkový bonus, měsíční prémie podle výkonu směny, letní a vánoční odměny, věrnostní odměny, nákupní poukázky).

Práce na plný úvazek na jednu směnu ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí. možnost zvyšování kvalifikace, zajištěné stravování, možnost vybudovat nové sociální zázemí.

Kontkat na výše uvedeném emailu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost