Pomocná obsluha vrtné soupravy
GEOBE s.r.o.
Kyjov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pomocná obsluha vrtné soupravy provádí manipulaci s vrtným nářadím, zajištění a odjištění vrtných tyčí, likvidace průzkumných vrtů a jiné drobné činnosti dle pokynu vrtmistra.

Dle potřeby provádí základní údržbu strojů a motorových vozidel. Přepravu materiálu a osob osobním nebo nákladním vozem na místo výkonu práce.

Požadujeme : - min. výuční list, nejlépe v oboru zámečník nebo opravář zem. strojů nebo osobních a nákladních vozů (není podmínkou)- ŘP sk.

min. B, nejlépe sk. C (E výhodou)- samostatnost, zodpovědnostNabízíme : - k platu měsíční prémie dle výsledku hospodaření - cestovné v horní sazbě- profesní růst - možnost zaučení na pozici vrtmistra- rozšíření řidičského oprávnění a průkazů odborné způsobilostiVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost