Správce majetku
VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : kariera vitkovice-es.cz Co vás čeká?- odpovědnost za provoz strojních zařízení ve firmě (plánovaní a kontrola provádění oprav, revizí, inspekčních prohlídek, návrhy na likvidaci, obnovu a modernizaci)- péče o budovy, venkovní prostory, komunikace (plánovaní údržby, revizí a oprav) - vyhledávání dodavatelů oprav a revizí, výběrová řízení, podíl na sjednávání smluvních podmínek- odpovědnost za bezpečný provoz vyhrazených technických tlakových, plynových, zdvihacích a el.

zařízení (plánování revizí, zajištění odstranění závad)- komunikace s dodavateli energií, plánování ročních odběrů, měsíční vyhodnocení spotřeby, návrhy na úsporná opatření, vystavení podkladů pro fakturaci energií vnořeným organizacím- pravidelná kontrola objektu a zařízení zaměřená na bezpečnost a ostrahu, dozor smluvní úklidové firmy a strážní služby- plnění operativních úkolů dle požadavků vedení společnostiJaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

 • středoškolské / vysokoškolské vzdělání technického směru- prokazatelná praxe v obdobné pozici min. 2 roky- požadujeme znalost MS Office - Excel- organizační schopnosti, komunikační dovednosti, pečlivost- příjemné vystupování- řidičský průkaz sk.
 • B- aktivní a odpovědný přístup k práciNástup možný ihned nebo po dohodě.Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

  Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání, možnost pracovat na zajímavých projektech, mobilní telefon

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost