Stavbyvedoucí
Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o.
Jablonec nad Nisou
před 5 dny
source : Hitprace

Upřesňující informace : Požadujeme manažerské znalosti pro vedení kolektivu, znalosti pro sestavování rozpočtů a podkladů pro fakturaci.

Autorizace v oboru dopravní stavby výhodou. Komunikace na vysoké úrovni, samostatnost, odpovědnost, přijímání změn, stresovou odolnost.

Stavbyvedoucí zejména zajišťuje : koordinuje a řídí stavení postupy, včetně potřebné stavební techniky v rámci procesního řízení.

Připravuje předávací protokoly. Vede potřebnou dokumentaci stavby, dodací a materiálové listy, docházku, stavební deníky, interní dokumentaci v rámci středisek.

zimním období provádí výkon dispečera Zimní údržby. Možnost kariérního postupu s výhledem na post vedoucího komunikací nebo manažera provozu.

Výhody : Týden dovolené navíc, stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvky na penzijní připojištění.První kontakt : e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost