Operátoři výroby
FUTURA AM s.r.o.
Plzeň, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost FUTURA l AM s.r.o. hledá šikovné zaměstnance do automobilového průmyslu v Plzni na Borských polích.OPERÁTOR VÝROBY : Pracuje na montážních a na svařovacích robotech.

Výhoda praxe s obdobnou pozicí. Ostrovní výrobave dvousměnném provozu (PO PÁ).Požadujeme bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem.

NABÍZÍME : práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce.FINANCE : hodinnová sazba, docházkový bonus, výkonnostní a motivační bonus, bonus za leta u společnosti,13.

plat vyplácený 2x ročně až 15.750,- , dotované stravování zaměstnavatelem 55%, zajištěné ubytování,hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele.

Pro novézaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Postupy do vyšších pozic již ve zkušební době.Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti).

ZDARMA : školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení.Kontaktní osoba - Miroslava Šimonová, DiS.

 • administrativní pracovniceTel. - použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulářE-
 • mail - použijte odpovědní formulář osobně : FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690 / 5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA)Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-

  Pá od 10 : 00 do 12 : 00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690 / 5, 301 00 Plzeň

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost