ANALYTIK IT TRHU
AC Jobs
Brno
před 1 dnem

Buď v kontaktu s IT odborníky z těch nejlepších firem. Oslov je kreativním způsobem a pomoz jim najít práci "jim šitou přímo na míru".

Pracovní náplň

  • Vyhledávání adekvátních profilů pro dané pozice
  • Analýza životopisů a profesních profilů IT specialistů
  • Písemná komunikace v rámci sítě LinkedIn
  • Práce s interní databází životopisů
  • Tvorba inzerce
  • Práce s pracovními portály
  • Co požadujeme?

  • Zájem o oblast IT technologií
  • Kreativní přístup k práci
  • Zájem o oblast moderního sourcingu
  • Zkušenosti se zpracováním informací - výhodou
  • Orientaci v rámci pracovních serverů, sociálních sítí
  • Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv
  • Propracovaný systém odměňování
  • Interní soutěže
  • Možnost kariérního růstu
  • Teambuildingové akce
  • PC a mobil k soukromému využití
  • Moderní kanceláře v centru Brna
  • Požádat