VEDOUCÍ BOZP A PO
Grafton Recruitment
Jindřichův Hradec
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máte certifikaci OZO a PO? Vyznáte se i v odpadovém hospodářství? Domluvíte se anglicky?Do menší výrobní společnosti hledáme toho správného člověka přes bezpečnost práce našich kolegů a odpadové hospodářství.

Vaší náplní práce bude : školení BOZP a POzajištění OPPvyhledávání a odstraňování rizik zajištění platnosti revizíjednání s úřady ohledně životního prostředízajištění zpracování odpadů

BENEFITY :

13.mzdatýden dovolené navícpříspěvek na penzijní a životní pojištění

POŽADAVKY :

certifikace OZO a POznalost OHSAS 18001znalost ISO 14001MS Office - zejména Excel

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.