Strojník
Značky Morava, a.s.
Bruntál, Krnov
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 27apracovní doba od 6.00 do 14.30 hodinCo bude Vaší náplní práce?" obsluha a řízení stroje dopravního značení Hoffmann" pravidelné kontroly chodu a výkonu stroje" příležitostná obsluha i jiných strojů a manuální stavební práce" práce dle pokynů nadřízeného pracovníkaCo od Vás očekáváme?

vzdělání střední odborné s výučním listem" praxe v oboru 2 - 3 roky" platný řidičský průkaz sk. B, C, T" průkaz strojníka" zodpovědnost, výkonnost" samostatnost, spolehlivost" časová a místní flexibilita" ochota učit se novým věcem" manuální zručnostCo Vám za to nabízíme?

platové podmínky - základ mzdy + pohyblivá složka mzdy na základě odvedeného výkonuNa co se můžete těšit?o zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnostio přátelské pracovní prostředí o možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostío příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvojio možnost uplatnění svých znalostí a zkušenostío stravenkyo čtvrtletní odměnyo další benefityTyp pracovního poměru : Práce na plný úvazek, doba určitá do konce sezóny, možné prodloužení V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail personalni znackymorava.

czZaměstnanecké výhody : Stravenky, čtvrtletní odměny, další benefity.Z : 10.1.2018 A : 15.2.2019 A : 22.3.2019

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost