OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
Karlovarská plynárenská s.r.o.
Karlovy Vary
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : POUZE telefonicky, e-mailemSpolečnost Karlovarská plynárenská s.r.o., licencovaný dodavatel zemního plynu a elektřiny pro celé územíČR, působí na trhu od roku 2011.

Do obchodního týmu hledáme posilu na pozici Obchodního zástupce prodej energií a služeb, ideálně s bydlištěm v Karlovarském kraji, nebo Plzeňském kraji.

Popis pozice : Obchodní zástupce zajišťuje akviziční nabídku služeb jednotlivcům, maloobchodním společnostem a organizacím.

Obchodní zástupce prezentuje nabízené služby srozumitelnou, zákonnou a odbornou formou. Představí veškeré dostupné, důležité a známé informace, zodpovídá na dotazy potenciálních zákazníků a jeho hlavním cílem je úspěšně dokončený prodej služeb ve svěřeném regionu.

Je osobně zodpovědný za dodržování etického kodexu obchodníka (vydaného Energetickým regulačním úřadem), formu vystupování a obsah nabídky u koncového zákazníka.

Zabezpečuje požadavky zákazníků, vede jednání a navštěvuje zákazníky na základě předem sjednaných setkání, v kanceláři sídla společnosti, nebo na sjednaném místě.

NEJEDNÁ SE O PRODEJ FORMOU PODOMNÍHO PRODEJE !!!Minimální požadované vzděláníMin. Střední vzdělání zakončené maturitní zkouškouCo hledáme- samostatného, odpovědného a tvůrčího člověka s odvahou jednat s lidmi- sebevědomého obchodníka s empatií a lidským přístupem- schopnost aktivně vyhledávat obchodní příležitosti na trhu- znalost problematiky prodeje energií výhodou- uživatelsky výborná znalost práce na PC podmínkou min.

aplikace MS Office, internet)- řidičské oprávnění skupiny B aktivní řidič- trestní bezúhonnostNabízíme- zázemí stabilní společnosti s více než 20 letou mateřskou historií na trhu v tepelné energetice- práci na hlavní pracovní poměr, možnost i na dohodu o provedení práce, nebo zprostředkování- kvalitní zaškolení zkušenými kolegy v rámci malého kolektivu- motivující finanční ohodnocení neohraničené maximální částkou (průměrně 30.

000,- Kč / měsíčně)- služební vůz, mobilní telefon, notebook a další firemní bonusyMísto výkonu práceOblast Plzeňský kraj

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost