Fyzioterapeut/ka Kliniky tělovýchovného lékařství a rehabilitace
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brněse sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ : 00159816Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitacepřijme do hlavního pracovního poměru na plný úvazek zaměstnance na pozicifyzioterapeut / kazástup za MDPožadavky : " VŠ vzdělání - fyzioterapie (Bc.

Mgr.)" výborné komunikační schopnosti" samostatnost, zodpovědnost, důslednost" schopnost týmové spolupráce" kreativita, nadšeníNástup : dle dohody (co nejdříve) Písemné přihlášky společně s motivačním dopisem, doložené strukturovaným životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a dosaženém vzdělání a Souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na emailovou adresu lucie.

kozantova fnusa.cz nebo prostřednictvím doručovatele na adresu : Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Mgr. Lucie Vymazalová, Ph.

D., KTLR, Pekařská 53, 656 91, Brno Kontakt pro odborné dotazy : Mgr. Lucie Vymazalová, Ph.D. - vedoucí fyzioterapeutka KTLR, tel.

420 543 183 005, mobil : +420 724 654 808, e-mail : lucie.kozantova fnusa.czZaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost