Provozní montér vodovodů
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Chomutov, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Lipská 4696, Chomutov 1 (Chomutov), 43001
  • Přidáno : 4.10.2018
  • Instalatéři vodovodů :

    případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : dagmar.machova scvk.cz

    Místo výkonu práce - Kadaň, U Splitu 1641

    Pracovní náplň

    Provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti a vodohospodářských objektech

    Provádění odborných montážních prací dle dispozic nadřízených

    Vykonávání pracovní pohotovosti

    Požadujeme

    SO s výučním listem (nejlépe vyučen v oboru instalatér)

    Platný svářečský průkaz výhodou

    Řidičský průkaz sk. B

    Práce na PC výhodou

    Praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost

    Nabízíme

    Zázemí silné nadnárodní společnosti

    Jistotu a stabilitu velké firmy

    Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

    Možnost dalšího profesního vzdělávání

    Sociální benefity v celkové hodnotě 27 000,- Kč za rok, 13. + 14. mzda, po roce doba neurčitá, stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvy

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)