HW ENGINEER/NÁVRHÁŘ
AC Jobs
Brno
před 3 dny

Máte zkušenosti s návrhem hardwaru a znalost angličtiny alespoň na úrovni porozumění technických specifikací? Rád si vyhrajete s návrhem desky plošných spojů a elektro schémat?

Pak hledáme právě Vás! Významná výrobní brněnská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici : HW ENGINEER / NÁVRHÁŘ (35-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba testovacích nástrojů
  • Návrh integračních testů a tvorba dokumentace
  • Tvobra prototypů a výběr vhodných komponent
  • Návrh a tvorba elektro schémat
  • Spolupráce napříč firmou
  • Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s návrhem DPS (Eagle, popř. Altium)
  • Praxi z oboru automobilového průmyslu výhodou
  • Schopnost číst datasheety součástek
  • Chuť se dále odborně vzdělávat
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Jazykové vzdělávání
  • Stravné
  • Káva na pracovišti zdarma
  • Požádat