Kuchař-kuchařka
PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.
Kvilda
před 2 dny
source : Hitprace

Jsme malá rodinná firma s dlouholetou tradicí. Hledáme do našeho kolektivu šikovné,manuálně zručné a pracovité kolegy. Naše firma působí v horském středisku v srdci Šumavy.

Jak již název napovídá zabýváme se výrobou pečiva a vařením piva. Tyto činnosti jsou podpořeny cukrářskou výrobou,restaurací, pivnicí a ubytováním.

Vše co zde vyrobíme, zde také prodáme. Nic neexpedujeme,chceme si zachovat originalitu. Provoz je zde sezónní. Proto je práce vhodná pro uchazeče,který například rádi mimo sezonu cestují.

Volné měsíce jsou duben, listopad a půlka prosince.Možno pracovat v trvalém pracovním poměru,na dohodu o provedení práce nebo brigádně.

Možnost ubytování a stravování.Kuchař-kuchařka : Vaříme klasickou českou poctivou kuchyni. Kuchyň je moderně vybavena. Vaření hotových jídel cca 4-5 druhů v množství 30-70 porcí, dvě polévky.

Pracovní doba 6-00 17-00. Týdenní nebo turnusový provoz. Možnost ubytování. Odměna dle výkonnosti a samostatnosti od 120 Kč / hod.

Zájemce bez praxe zaučíme, případně možnost pouze roznášení jídel.Kontaktní osoba : Marie Jelínková, tel : 723 948 612 (8 : 00-17 : 00hod), Petr Jelínek, tel : 725 817 009 (8 : 00-17 : 00hod), e-mail : pekarnakvilda seznam.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost