Kontrolor/ka kvality
PANAV, a.s.
Senice na Hané, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Nádražní č.p. 212, Senice na Hané. Termín nástupu je možný také dříve nebo dle dohody! První kontakt POUZE telefonicky : 585 808 625 v době 7 : 00 - 14 : 00 hod, emailem : helena.

skobrtalova panav.cz nebo osobně na adrese pracoviště v pracovní dny v době 7 : 00 - 13 : 00.NÁPLŇ PRÁCE : - vizuální kontrola kvality u přívěsů a návěsů dle technické dokumentace a kontrolního postupu (povrchové úpravy, montáže, funkčnost komponent)- sledování závad a určování jejich příčiny- podávání podnětů ke konstrukčním a technologickým změnám pro zlepšování kvality POŽADUJEME : - vzdělání technického směru- znalost čtení technické výkresové dokumentace- manuální zručnost- základní znalost MS Office- spolehlivost, samostatnost, pečlivostNABÍZÍME : - 5 týdnů dovolené- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele - denní výběr z 4 hlavních jídel- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání- po půl roce v pracovním poměru měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost