Operátor/ka
CTSCZ spol. s r.o.
Louny, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : LounyJste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.

Rozšiřte řady zaměstnanců CTSCZ s.r.o.,v call centru v Lounech. Přijmeme nové kolegy. Příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.

I pro nové operátory dovolená v létě. Náplní práce : - poskytování informací o službách zákazníkům - jednoduchá práce na PC Co nabízíme : - pracovní prostředí na náměstí v centru Loun - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - HPP (možno i na DPČ) - Průměrný měsíční plat 32 000,-Kč - fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností - na odměnách a bonusech možnost zdvojnásobení platu - zajímavý finanční bonus za 100% docházku - matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba - 6 přestávek během pracovní doby - možnost kariérního růstu - hledáme i zkušené operátory a teamleadery do vedoucích pozic HLÁSIT SE : Ilona Egydyová, tel.

601158251 po-pá 8 : 00 - 16 : 30hod. Životopisy zasílejte na e-mail : prace ctscz.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost