SPLUNK Data Analytik - Praha
MANPOWER
Hlavní město Praha, Praha
před 3 hodinami
source : Hitprace

Hledáme SPLUNK Data Analytika do společnosti patřící mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku.

Specializují se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými mají více než 20 let zkušeností.

POPIS POZICE :

  • Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC
  • Pochopení potřeb zákazníků a zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s vedoucím týmu
  • Vytváření reportů, dashboardů a aplikací nad platformou Splunk
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • Znalost datové analýzy nad produktem Splunk
  • Pokročilá znalost vyhledávání a reportingu s jazykem SPL
  • Data onboarding definice vstupních dat
  • Zkušenosti v IT / Networking oblasti. Výhodou znalost LAN a security oblasti
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Schopnost pracovat s vysokým nasazením a dovést projekty do finálního stavu
  • NABÍZÍME :

  • Zázemí významné společnosti
  • Zajímavou a aktivní práci na projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost realizace vlastních podnětů
  • Časovou flexibilitu
  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.