VEDOUCÍ OBROBNY
Silesia-Tech s.r.o.
Opava
před 6 dny
source : Hitprace
 • KO : Biová Michaela Mgr., e-mail : michaela.biova silesia-tech.cz. Váš strukturovaný životopis v ČJ a NJ nebo AJ zasílejte na uvedený e-mail.
 • Požadujeme : - vedení týmu 5 pracovníků - obráběčů na CNC strojíc- SŠ technického zaměření- znalost anglického / německého jazyka výhodou- velmi dobrá znalost výrobních technologií - opracování kovů- zkušenosti a znalost CNC obrábění a programování CNC strojů- zkušenost s vedením týmu podřízených- samostatnost, proaktivita, schopnost návrhu nových řešení a zlepšování procesů- přirozená autorita- pozitivní přístup k přiděleným úkolům, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost- reporting jednateli společnostiProfil vhodného kandidáta : - minimálně 5 let praxe na pozicích : - Mistr výroby- Vedoucí technologie obrábění- Team-leader v engineeringu- Projektový manažer ve strojírenské firměZnalost technologie obrábění hliníku a šedé litinyBenefity : - 25 dní dovolené- Stravenky- Penzijní připojištěníNástup možný ihned, pracoviště Opava.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost