Odpadový hospodář
COMPAG VOTICE s.r.o.
Votice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : VoticePracovní náplň : -Jednání s úřady-Sledování stavu a vývoje legislativy v OŽP-Hlášení do ISPOP-Kontroly a prověrky pracovišť z pohledu OŽP-Podpora při aktualizaci dokumentace ISO-Péče o stávající zákazníky -Fakturace a příprava fakturačních podkladů-Evidence-Spolupráce s obchodem, provozem a dopravouPožadujeme : -SŠ vzdělání a odpovídající praxe nebo VŠ se zaměřením na ekologii-Práce v programu INISOFT-Dobré znalosti MS Office (Outlook, Word, Excel)-Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, časová flexibilnost, vysoké pracovní nasazení-Řidičský průkaz skupiny BNabízíme : -Nástupní plat 30.

000,- Kč + bonusy-Perspektivní pozici s možností rychlého růstu ohodnocení -Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci-Zaměstnanecké výhody (PC, mobilní telefon, příspěvek na stravování atd.

První kontakt e-mailem použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost