Operátor/ka balení a kompletace
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
Pardubice
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce Pardubice. Pracovní náplň : Montáž a kompletace výrobků.Práce na výrobní lince.Skládání boxů, štítkování, skenování.

Příjem, zpracovávání a vychystávání zakázek, objednávání materiálu.Zásobuje výrobní linky materiálem.Požadujeme : Manuální zručnost.

Schopnost pracovat samostatně i v týmu.Trestní bezúhonnost.Zaměstnanecké výhody : Dotované stravenky. Každoroční navyšování mzdy.

25 dní dovolené. 3000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,- Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10 000,- Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.

Vybavené fitness v areálu společnosti. Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8 : 00 - 16 : 00)

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost