Průzkum na dvě minutky - fix 110 Kč/h, volnost v plánování směn, super kolegové
FORMICA Group, s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

U nás budete pracovat na telefonu, volat klientům ohledně jednoduchého a rychlého průzkumu a zapisovat několik údajů do počítače.

Požadujeme : Nic speciálního nepožadujeme, vše Vás rádi naučíme během pár dní. Očekáváme však pravidelnou docházku alespoň 90 hodin měsíčně a perfektní znalost českého jazyka.

Nabízíme : - flexibilní docházku - můžete vybírat z ranních, odpoledních i víkendových směn, které jsou na 4, 6 i 8 hodin- fixní hodinovou sazbu 110 Kč- možnost přeškolení na prodejní projekty - prodej doplňků stravy, úrazového pojištění nebo pojištění domácnosti stávajícím klientům- perfektní zaškolení, zdokonalení Vašich komunikačních dovedností- možnost získat certifikát od ČNB, který Vám uhradíme- moderní pracoviště, prima kolektiv, neformální dress code- výbornou dostupnost MHD na pracovištěV případě zájmu nám napište a domluvíme se na termínu setkání.

Těšíme se na Vás. : -)Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost