seřizovač výrobní linky
L & L Products, s.r.o.
Rudná, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Min výuční list (ideálně technické vzdělání), znalost prostředí automotive výhodou, manuální zručnost, učenlivost, výkonnost, samostatnost, aktivní přístup, komunikativnost Práce ve 3 směnném režimu (po-pá), manuální práce ve výrobě, Nastavení parametrů a podmínek pro stabilní výrobu dle pracovních postupů, návodky.

Údržba svěřeného zařízení dle plánu údržby. Provádět zásahy do nastavení výrobního zařízení dle platných postupů. Aktivní řešení jakýchkoli vzniklých neshod, komunikace neshod nadřízenému, případně dalším oddělením v případě potřeby (kvalita, technologie apod.

Zaměstnanecké výhody4) : 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, bonusy, aj. Zájem o občany z jiného státu Evropské unie5) : Souhlas s nabízením volného pracovního místa cizincům6

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost