Obchodní poradce na pobočce Jablonec nad Nisou
Generali Česká pojišťovna a.s.
Jablonec nad Nisou
před 3 dny
source : Hitprace

Co bude Vaší pracovní náplní : o povedete obchodní jednání s klienty o komunikujete s lidmi osobně či telefonicky o poskytujete profesionální poradenství a uzavíráte s klienty pojistné smlouvy či jiné finanční produkty (penzijní spoření, hypotéky atd.

o neustále se odborně vzděláváte a rozvíjíte Co na Vás u nás čeká : o fixní příjem + provize z uzavřených smluv, další složky odměn o komplexní zaškolení formou odborných tréninkůo úzká spolupráce s manažerkou obchodního týmu v prvních měsících zaškolení o příjemné prostředí a skvělý kolektiv Co očekáváme my od Vás : o chuť komunikovat, mít pozitivní a profesionální přístup ke klientům o zodpovědnost, aktivitu, samostatnost o min.

středoškolské vzdělání Máte zájem se dozvědět více informací? Dejte nám o sobě vědět, POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS, rádi Vás poznáme - e-mail : cpkariera ceskapojistovna.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost