Obsluha betonárny - míchač / strojník / dispečer pro betonárnu
TRANSBETON s.r.o.
Brno, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem Jedná se o zaměstnání spočívající v obsluze moderní věžové betonárny při výrobě betonových směsí, ovládané automatickým řídícím systémem prostřednictvím PC, dále běžná denní údržba betonárny a souvisejících technologií, péče o strojní vybavení a pravidelné servisní práce.

Požadujeme : " ČASOVOU FLEXIBILITU, PEČLIVOST, ochotu, vstřícnost, logické uvažování, komunikační schopnosti " MANUÁLNÍ ZRUČNOST pro účely běžných servisních prací / údržby technologie betonárny " vzdělání v oboru strojírenství či stavebnictví VÝHODOU " předchozí zkušenosti v oboru výroby stavebních materiálů VÝHODOU " základní znalosti při PRÁCI NA PC (prostředí OS Windows 7, případně MS Office) VÝHODOU " řidičský průkaz sk.

C + strojní průkaz VÝHODOU Pozn : Po roce bude pracovní úvazek prodloužen na dobu neurčitou. Nabízíme : " pracovní smlouvu na HPP " perspektivní zaměstnání v progresivní a zavedené společnosti " transparentní výplatu mezd vč.

příplatků a všech zákonných pojištění " příspěvek na stravování

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost